Скандал із телемостом. В Кремлі заявили, що раді «спілкуванню народів двох країн»

<p>Пєсков вважає, що «спілкування народів двох країн ніхто не відміняв» Об этом сообщает <a href=octpib.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Скандал із телемостом. В Кремлі заявили, що раді «спілкуванню народів двох країн»">

Пєсков вважає, що «спілкування народів двох країн ніхто не відміняв»

«Це ініціатива двох телеканалів, яку, з нашої точки зору, можна тільки вітати», — заявив прессекретар Путіна


У Кремлі підтримали ініціативу про проведення телемосту між російським і українським телеканалами.


Про це повідомив журналістам прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков.


«Це ініціатива двох телеканалів, яку, з нашої точки зору, можна тільки вітати. Незважаючи на всі політико-дипломатичні турбулентності між двома країнами, власне, спілкування народів двох країн ніхто не відміняв, це спілкування і прямо, і опосередковано триває», — заявив Пєсков.


Як відомо, президент Володимир Зеленський звернувся до українців у зв’язку із намірами телеканалу NewsOne провести телеміст «Надо поговорить!» із забороненим в Україні пропагандистським телеканалом «Россия1».


Нагадаємо, український телеканал NewsOne і заборонений в Україні пропагандистський телеканал «Россия1» анонсують проведення телемосту «Надо поговорить!», який відбудеться 12 липня о 18:00.


Телеканал NewsOne, який збирається провести телеміст з Російською Федерацією, пояснив таке рішення «важливістю діалогу між народами України і Росії».


Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликає журналістів та керівників каналу NewsOne відмовитись від проведення телемосту з російським пропагандистським каналом «Россия1».


Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк засудив проведення телемосту телеканалу NewsOne з Росією і заявив, що в РНБО працюють над відповідним питанням.


Тимчасово виконуючий обов’язки голови СБУ Іван Баканов ініціює перед президентом України, головою Ради національної безпеки і оборони невідкладне скликання позачергового засідання РНБО.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/skandal-iz-telemostom-v-kremli-zayavili-shcho-radi-spilkuvannyu-narodiv-dvoh-krajin-608056.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя