Громадський бюджет Ніжина: потреб багато, але ж він не бездонний...

бюджет, проекти, Ніжин

бюджет, проекти, Ніжин Об этом сообщает nuina.in.ua со ссылкой на СМИ.

бюджет, проекти, Ніжин
Учора, 9 липня, у виконкомі відбулося засідання стосовно громадського бюджету Ніжина. Присутні обговорили, як виконуються проекти, які прийняті на фінансування міськрадою. Всього їх сім. Далі – детальніше. Проект «Університет третього віку» на базі Територіального центру соціального обслуговування (облаштування та оснащення комфортного простору для слухачів). Фінансування проекту – 99 тис. 900₴ Проект реалізований на 82%. Придбано 40 крісел для актової зали, акустичну систему, ноутбук, фотоапарат... Залишилось закупити матеріали для творчості та канцтовари (нереалізовано 17, 900₴). Директор Інеса Шаповалова пообіцяла, що до Дня людей похилого віку (у жовтні) центр уже повністю з оновленнями буде готовий до відвідувань.

Присутні погодилися, що кошти витрачено правильно, але все ж дорогувато. Так, ноутбук придбано майже за 23 тисячі, та й фотоапарат не з дешевих: вартує 15 тисяч.

«Створення креатив–простору актової зали ЗОШ І-ІІ ст. №1». Заступник начальника управління освіти Надія Пономаренко доповіла, що ремонт уже завершено. Сума ремонту – 269₴ Натяжна стеля обійшлася аж у 36 тисяч. Квадратуру стелі озвучено не було. Залишилося придбати ще крісла, їх доставка очікується з міста Люботин.

«Благоустрій переходу (сполучення) між основними будівлями лікувальних закладів м. Ніжина «Крок до майбутнього медичного містечка». Ппроект фінансувався на суму 400 тисяч. Представник розповів, що відбулося два етапи торгів і в обох брав участь тільки один учасник з міста Бориспіль. Врешті-решт, з ним заключили договір, строк виконання робіт – до 31 жовтня поточного року, але обіцяють все завершити до кінця серпня. Проектом передбачено облаштування тротуару, встановлення трьох лавок, урн, мають бути бордюри та освітлення.

Проект «Бібліотека без обмежень» не заслуховувася, бо з поважних причин були відсутні і директор НЦМБ, і заступник, то ж звітування нададуть письмово.

«Автобусні зупинки – це зручно, затишно, безпечно». Сума фінансування – 308 тисяч 500₴ Начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко повідомив, що було передбачено 5 автобусних зупинок по маршруту №8. Проект реалізований повністю, закупили і встановили зупинки: біля "УТОСа" – 2, по Синяківській – 1, по Ніжатинській – 1 і біля ЗОШ №14 – 1. Біля зупинок є урни.

«Сучасним дітям – сучасний спортивний майданчик» на суму 399 тисяч 600₴ Мається на увазі, майданчик на території ЗОШ №15 і, як з’ясувалося в ході обговорень, заплановано їх там два: ігровий (170 тисяч) та спортивний (180 тисяч).

«Міський екологічний центр при краєзнавчому музеї імені Івана Спаського». По проекту було виділено 167 тисяч₴ на придбання оргтехніки, монтажу вітрин та ремонту залів. Оргтехніку вже придбали, також на суму 35 тисяч придбали таксодермічні скульптури (опудала), меблі, не використано лише 1, 500₴ На ці кошти планують заключити договір з "Таргетом" для виготовлення поліграфічної продукції.

Заслухавши звіти по виконанню проектів, секретар міськради Валерій Салогуб відмітив їх позитивну динаміку, а депутат Олег Щербак наголосив на тому, що фінансування має бути направлене не на покращення окремого структурного підрозділу, а на потреби громади. "Міський бюджет не настільки великий, щоб використовувать його бездумно", – прозвучало в ході засідання.
Валентина Пильник Додати в:

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/116234”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя